kapcsolatlélegzetnyi hírlevélgyorskeresés
Loading
Kedves Olvasóink!

Ismét sikeresen zártunk egy évet — a nehezedő gazdasági körülmények ellenére. A környezetvédő mozgalmak, köztük a Levegő Munkacsoportban részt vevő szervezetek, egyre hatékonyabban működnek, s egyre szélesedik azok tábora, akik hozzánk hasonlóan gondolkodnak. Ezt bizonyítják a nemrég elvégzett közvéleménykutatások eredményei is: a lakosság döntő többsége országunk egyik legsúlyosabb problémájának a környezet szennyezését tartja, és — ami még ennél is sokkal fontosabb — egyre többen vélik úgy, hogy saját maguknak is tenniük kell a helyzet megváltoztatásáért.
Az elkövetkező időszakban a Levegő Munkacsoport más környezetvédő szervezetekkel együttműködve nagymértékben bővíti tevékenységét. Tájékoztató kampányt szervezünk a tömegközlekedés és a vasút kiemelt fejlesztése érdekében. Akciósorozatot tervezünk azzal a céllal, hogy ismertessük az energia hatékonyabb felhasználásában rejlő előnyöket. Folytatjuk küzdelmünket egy környezetbarát állami költségvetés megvalósításáért, az ökoszociális piacgazdaság megteremtéséért.
Ezekhez és sok más tervezett tevékenységünkhöz kérjük Olvasóink további támogatását. Terveink megvalósításának egyik alapfeltétele a megfelelő anyagi források biztosítása, ezért pénzbeni adományaikat is köszönettel fogadjuk. (Befizethetők átutalással vagy rózsaszínű postutalványon az alábbi bankszámlaszámokra: Talento Alapítvány, Magyar Hitel Bank Rt. 323-10511; Magyar Közlekedési Klub, Magyar Hitel Bank Rt. 323-73697.)
Sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kíván Önöknek a Levegő Munkacsoport hátterét biztosító Talento Alapítvány minden dolgozója:




JELES NAPOK
 Augusztus 01.
   A szoptatás világnapja
 Augusztus 09.
   Állatkertek napja
 Augusztus 09.
   A bennszülött népek világnapja
 Augusztus 20.
   1989-ben e napon gyilkolták meg elefántcsont-csempészek George Adamsont, Joy Adamson munkatársát és férjét
 Augusztus 06.
   Hirosima-Nagaszaki emléknap
 
© Leveg? Munkacsoport 1991-2006. — Villámposta: szerkeszto@lelegzet.hu
A Lélegzetben megjelent írások és képek egyeztetés után, a forrás és a szerző feltüntetésével közölhet?k más kiadványokban.